Rusya’da Akıl Almaz İntihar Nedeni

Rusya’da Akıl Almaz İntihar Nedeni

Rusya’da yaşayan genç anne kocasının haberi ve izni olmadan kocasına ait olan araçla seyir halindeyken kaza yaptı.

Olay yerine gelen polis ekiplerine dert yanan genç anne aracın sigortasının olmadığını ve bu yüzden kocasının onu öldüreceğini dile getiren kadın evine gittikten sonra yazmış olduğu intihar mektubu ardından intihar etti.

Rusya’nın Novocherkassk kentinde yaşayan Anastasia Lysukho kocasının arabayı tek başına kullanmasını istememesi üzerine kocasına inat yapmak amaçlı kocası bir iş gezisinde iken direksiyonun başına geçti.

1 çocuk annesi Anastasia VAZ-2016 modeli araçla trafiğe çıktı. Kocasının söylemiş olduğuna göre karısının direksiyon hakimiyetine güvenmediği için kullanmasına karşı çıktığını söyledi. Genç kadın araçla yola çıktıktan çok kısa bir süre sonra direksiyon hakimiyetini kaybederek 3 araca çarptı. Bunun üzerine araçta yüksek meblağa da bir hasar meydana geldi.

Olay yerine gelen polis ekiplerine kocam beni öldürecek diyerek dert yandıktan hemen sonra aracı olay yerinde bırakarak hızla kaçtı.

Evine giden Anastasia yaşamış olduğu olaydan ötürü oldukça panikleyip bir intihar mektubu yazarak kendi canına kıydı. Eve gelen kocası tarafından cansız bedeni bulunan kadın, ardında bıraktığı intihar notunda kocasından korktuğu için intihar ettiğini yazmış. Polislerin yapmış olduğu açıklamaya göre, aracının sigortasının olmaması ve böyle bir olaya kocasının yasağı olduğu halde karışmış olmasından ötürü kocasından çok korkmuş olabileceğini ve kaza sonrası geçirmiş olduğu sinir krizinden ötürü böyle bir trajedinin meydana geldiğini düşündüklerini söylediler.

Olayın duyulması ardından sosyal medya üzerin haber ile ilgi birçok yorum yapılmaya başlandı. Bazı kesimler bu kadar genç yaşta olan birinin kendine bunu nasıl yapabildiğini anlamadıklarını bazı kesimler ise koca baskısının ne boyutta olmuş olduğuna dikkat çekti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü