Mutfaktan Fabrikaya Uzanan Başarı Hikayesi

Mutfaktan Fabrikaya Uzanan Başarı Hikayesi

Ülkemizde ve dünyada birçok fakir aile çocuğunun başarı merdivenlerini hızla tırmandığını duymuşsunuzdur. 1999 senesinde açık parfüm satışı yaparak ticaret hayatına atılan Barış Gümüş, şimdilerde kendi fabrikasını kuran bir isim.

Başarı merdivenlerini zor şartlarda çıkan kişilerden bildiğimiz gibi bu kişiler oldukça sade, gösterişten uzak bir yaşamı tercih ederler. Barış Gümüş de aynen bu kişiler gibi. Geceleri evinin mutfağında kendi parfümünü üretmeye çalışan Gümüş, sonrasında aile bireylerine rahatsızlık vermemek için kömürlükte çalışmalarına devam etmiş.

Babasından Kalan Aracı Satmış

Kendisini geliştirmek isteyerek daha profesyonel bir çalışma sürdürmeye karar vermiş. 1997’de babasının ölümü üzerine ondan kalan aracı satıp tamamını parfüme yatıran Gümüş, geçtiğimiz günlerde Isparta’da, yani gülün vatanında bir fabrika kurduğunu açıkladı.

Birçok yabancı vatandaş ile iletişime geçtiğini, mevcut açık parfümleri satmak yerine kendi parfümünü üretmesi konusunda destek aldığını belirten Gümüş, mutfaktan fabrikaya doğru uzanan hayat hikayesini gururla anlatıyordu.

Birçok girişimciye ilham veren Gümüş’ün şu anda Avrupa standartlarında bir fabrikası bulunuyor. Yurt dışındaki arkadaşlarından fabrika kurma konusunda her daim destek aldığını belirten Barış Gümüş, ülkemizi de oldukça iyi bir şekilde temsil ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü