Dev Oyun Üreticisinden Yeni Oyun: Somerville

Dev Oyun Üreticisinden Yeni Oyun: Somerville

Limbo ve Inside yapımlarının üreticisi olan firmadan aynı kalitede bir oyun daha geldi: Somerville. Yapımcı firma olan Playdead, isminden de anlaşılacağı üzere karanlık, buğulu, entrikalı oyunları üretiyor, meraklılarına sunuyor.

Her yeni güncellemesinde, farklı bir modunda kullanıcılarının istekleri doğrultusunda yeni özellikler getiren yapımcı firmanın son oyunu Somerville daha çok kurgu ve aksiyon temellerine dayandırılmış. Yapımcılar oyun için 3 senelik bir zaman dilimi ayırmış olup, her detayını özenle belirlemişler. Chris Olsen‘ın oyun üzerindeki emekleri oldukça fazla ve dediklerine göre oyun 2 boyutlu olacak şekilde piyasaya çıkacak. Şu an 3 boyutlu, gerçek yaşamı andıran o kadar çok oyun varken Somerville’ye olan ilginin ne derece olacağı tartışılır. Ancak oyun için 3 senelik bir çalışma yapılması bile şimdiden meraklılarını heyecanlandırmaya yetiyor. Yeni bir stüdyoya taşınan yapım şirketi isim olarak Jumpship‘i tercih etti.

Çalışacak Kişileri Bekliyorlar

İngiltere’de bulunan stüdyo için dünyanın dört bir yanından  çalışmak isteyen oyuncuları bekliyorlar. Şayet İngiltere’de ki bu iş için meraklıysanız yabancı dilin olmazsa olmaz olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Oyun ile alakalı pek detay yok ancak yayınlanan birkaç görüntünün merak uyandırdığı söylenebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü