Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sadece Finansevim tarafından sunulmaktadır. Varolan ödeme fonlarını kullanarak, hem kira öder gibi hem de faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Sistem tamamen size yardımcı olmak ve kolay ödeme planları oluşturmak için yaratılmıştır. Türkiye’de en çok kullanılan ev sahibi olma programıdır. Sistemde ev sahibi olmak için kullanabileceğiniz 3 adet fon bulunmaktadır. Bu fonlar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu ve Relax Ödeme Fonu’dur.

Çekiliş Fonu

İhtiyacınız doğrultusunda bir fon tutarı belirlersiniz. Fon tutarından sonra sisteme peşinatsız veya peşinatlı şekilde dahil olabilirsiniz. Yine sizin tarafınızda taksit tutarları belirlenir. Aylık ödeyeceğiniz taksitler tamamen sizin tarafınızdan belirlenmektedir. 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84… kadar kişi barındıran gruplara dahil olursunuz. Tüm hususları belirledikten sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalarsınız. Bu aşamalardan sonra fonunuzu kullanabileceğiniz tarih belirlenmektedir. Bu tarih, noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Teslim tarihinde istediğiniz evi alabilirsiniz. Son aşama olarak teslimden sonra taksit tutarlarınız sabitlenir.

Vade Ortası Ödeme Fonu

Fon tutarı, peşinatlı veya peşinatsız dahil olmak ve taksit tutarları sizin tarafınızdan belirlenmektedir. Bu kararların hepsini siz verirsiniz. Bu aşamadan sonra size teslim tarihini sunulur, tarih sizin uygun ise karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Teslim tarihi sözleşme esnasında size iletilir. Dönem içerisinde taksitlerinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Bu modelde taksit tutarları her zaman sabittir.

Relax Ödeme Fonu

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı bulunduran son ödeme fonudur. Almak istediğiniz evi ve tutarını belirlersiniz. Daha sonra taksit tutarlarınızı seçer ve sisteme dahil olursunuz. Taksit ödemelerinizi her ay değiştirebilirsiniz. İlk ay 500 TL, 6. ayda 800 TL ödeyebilirsiniz. Sizin bütçenize göre ayarlayabileceğiniz bir durumdur. Ödemeleriniz birikir ve %50 tutarına ulaşırsa, teslimata hak kazanırsınız. Bu durumda dilediğiniz evi veya arabayı alabilirsiniz. Teslimat gerçekleştikten sonra taksitleriniz sabitlenir. Bu modele istediğiniz zaman mola verebilirsiniz. Modelden ayrılmak isterseniz, fon katılım bedeli hariç bütün ödemeleriniz geri ödenir.

https://www.finansevim.com.tr/her-ay-kira-oder-gibi-ev-sahibi-olmak-ister-misiniz/https://www.finansevim.com.tr/faizsiz-kira-oder-gibi-ev-sahibi-olmak/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü