Organ Mafyası Çökertildi

Organ Mafyası Çökertildi

Ödeyemediği borçlarından dolayı bir vatandaş daha organ mafyasına başvurmaya karar verdi ve böbreklerinden bir tanesini 20 bin TL karşılığında İstanbul’daki bir çeteye satmaya karar verdi.

Antalya’da ikamet eden Mustafa S. biriken borçları ve maddi durumu yüzünden internetten organ mafyaları ile iletişim kurmaya başladı. Böbreğine talip olan çetenin İstanbul’da olduğunu öğrenince sahte kimlikle Antalya’dan İstanbul’a doğru yola çıkacaktı. Ancak işler hem onun hem de organ mafyasının istediği seyirde ilerlemedi, Güngören’de sahte kimlikle yakalandı.

Mustafa S. İfade verdi

İnternetten 20 bin TL ye böbreğini satışa çıkardığını söyleyen Mustafa S. birçok kişinin kendisiyle irtibata geçtiğini, çete halinde çalıştıklarını ve 20-25 bin TL’ye aldıkları böbrekleri 70 bin ve daha üst fiyatlara sattıklarını belirtti.  Üzerinden çıkan sahte kimliğin organ mafyası tarafından kendisine verildiğini, nakil sırasında kendi kimliğini kullanamayacağını belirten Mustafa S. yaptığı itiraflarla bir organ mafyasının daha sonunu getirmiş oldu. Mustafa S.’nin yaptığı açıklamalar ve verdiği numaralar ile fiziki bir takip başlatan polis ekipleri mevcut organ mafyasının o sırada Gaziantep’te bir kişi ile daha irtibata geçtiğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü