Sapık Elektrik Teknisyeni

Sapık Elektrik Teknisyeni

Elektrik sayaçlarını kontrol etmek amacıyla çalışmış  olduğu evin kapısını açan E.t’ye cinsel saldırıda bulunmaya çalışması üzerine genç kadının karşı koymasından sonra evin ortasında mastürbasyon yapıp kaçan elektrik teknisyeni E.T.’nin peşini bırakmıyor.

Enerji dağıtım firmasının saha elemanı olarak görev yapan O.Ü. Ataşehir de bulunan bir eve kaçak elektrik tespiti için gitti. Evde yalnız olan E.T. öncelikle elektrik teknisyenini eve almak istemedi. Bunun üzerine imzalanması gerektiği evraklar olduğunu söyleyen O.Ü. genç kadının evine girdi. Eve girdikten bir süre sonra genç kadını taciz etmeye başlayan sapık genç kadının karşı gelmesinden sonra genç kadının gözleri önünde mastürbasyon yaptıktan hemen sonra eve terk etti.

Yaşadıklarından dolayı oldukça korkan E.T. sapık teknisyenin evi terk etmesinden hemen sonra polis ekiplerine haber verdi.

22 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşmiş olan olayın ardında polis ekiplerine ifade veren E.T. kapısına gelen elektrik teknisyenin önce sözlü olarak cinsel birliktelik yaşamak istediğini söylediği ve yalvardığını dile getiren kadın kendini bıçakla savunmak zorunda kaldığını ve bunun üzerine halının üstünde mastürbasyon yaptıktan hemen sonra evi terk ettiğini dile getirdi. Yapılan incelemeler de halının üstündeki menilerin elektrik teknisyenine ait olduğu ortaya çıktı. İfadesi alınan O.Ü. suçlamaları reddetti.

Yalnızca kapı ağzında konuştuklarını ve içeri girmediğini öne süren sapık cinsel saldırı, kasten yaralama ve konut dokunulmazlığını ihlalden hakkında açılmış olan davada serbest bırakıldı.

Serbest bırakıldıktan sonra E.T’yi tehdit etmeye devam etti. Kapısına gelen kişiyle diafon aracılığı ile konuşan E.T gene kişinin O.Ü. olduğunu ve dışarı çıkmaması konusunda tehditler savurduğunu söyleyerek tekrardan şikayetçi oldu. Bunun üzerine tekrar ifadesi alınan sapık teknisyen çıkarıldığı mahkemede tekrardan serbest bırakıldı. Ancak kısa süre içerisinde tekrar sorgu ve incelenmek için çağrılması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü