Adalet Yürüyüşü 18. Gününde!

Adalet Yürüyüşü 18. Gününde!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Güvenpark’ta başlatmış olduğu adalet yürüyüşü hem sanatçılar hem siyasiler cephesinden övgüler de yergiler de aldı. Adalet yazılı bir pankart ile Ankara’dan İstanbul’a yürüyeceğini Twitter hesabı üzerinden paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu, ertesi sabah ve yürüyüşün her gününde artarak devam eden katılıma şahit oluyor.

Yürüyüş sırasında Hasan Tatlı isimli vatandaşın hayatını kaybettiği, CHP‘li vekilin kalp spazmı geçirdiği yürüyüş bugün itibariyle 18. gününü doldurmuş oldu. Şu ana kadar 18 kilometre yürüyen Adalet Yürüyüşü ekibi İstanbul’a geldikleri zaman büyük bir miting yapacaklarını açıklamıştı. Yürüyüş ekibini karşılayacağını açıklayan HDP’li vekiller em CHP tabanından hem de MHP tabanından oldukça eleştiriye maruz kaldı.

Kemal Kılıçdaroğlu ise Twitter hesabı üzerinden bu yürüyüşün herhangi bir parti yürüyüşü değil, adalet yürüyüşü olduğunu, ülkede adalet isteyen herkesin gönül rahatlığı ile katılabileceğini duyurdu. Adalet yürüyüşü 18. gününde Kocaeli’nde devam ediyor ve ekip Çobanlar mevkisinde bu geceyi geçireceğini bildirdi. Kılıçdaroğlu yürüyüş süresince karavanında kalıyor, beraberindeki ekip ise çadır vs. ile konaklama yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü