AKP Üyesi Aydın Ahi Toprağa Verildi

AKP Üyesi Aydın Ahi Toprağa Verildi

Van ilinde PKK yandaşları tarafından öldürülen Ak Parti üyesi Aydın Ahi adına bugün bir tören düzenlendi, defin işlemleri başlatıldı. Hemen her gün terörün bittiğini, bitmek üzere olduğunu söyleyen Süleyman Soylu bu cenaze törenine de katıldı.

Katıldığı törende PKK hakkında can çekiştiğini, bir çoğunun temizlendiğini, az bir kısmın kaldığını ifade etti. Özalp ilçesinde saldırıya uğrayan Aydın Ahi, gece 21.30 sularında mahallesinden çıkarılıp kaçırılmıştı. O sırada otomatik silahlarla saldırıya uğrayan Aydın Ahi‘ye saldıran PKK yandaşları 6 el ateş açtı.

Silah seslerinden endişelenen mahalle sakinleri sesin olduğu yere doğru gidince Aydın Ahi’nin cansız bedeniyle karşılaşmıştı. Hemen hastaneye kaldırılan ve ilk müdahaleleri yapan ekipler tarafından kurtarılamayan AKP üyesi bugün toprağa verildi.

AKP üyesinin cenaze törenine Süleyman Soylu ve daha birçok önemli isim katılmıştı. Süleyman Soylu cenaze namazının ardından basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Terörün neredeyse bittiğini ifade eden Soylu, yakınlarına baş sağlığı dilemeyi ihmal etmedi. Aydın Ahi’nin kızı ve eşi tabutunun yanında oldukça kötü bir durumdaydı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü