Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Adalet Yürüyüşüne Saldırmak İstendi…
Sosyal Medyada Paylaş
5 Temmuz 2017
Admin

Adalet Yürüyüşüne Saldırmak İstendi…

Adalet yürüyüşü şu anda 21. gününde ve Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki ekip Ankara’dan yürüyerek Kocaeline geldi. Bugün Adalet yürüyüşü hakkında Kocaeli Emniyetine bir ihbar geldi ve bu ihbar karşısında emniyet müdürlüğü hemen uyarıları başlattı, bahsedilen aracı abluka altına aldı.

İŞİD mensubu olduğu bilinen kişi Adalet Yürüyüşüne saldırmayı planlıyordu ve arkasında üç isim daha vardı. Emniyet müdürlüğü bu iddiaları değerlendirdi, yürüyüşteki polisleri ve korumaları uyardı. Hemen operasyon başlatan emniyet müdürlüğü adalet yürüyüşünün yakınlarında bulunan, sürücüsünün adı O.K olan bir aracı durdurdu, göz altına aldı.

Kayseri’den gelecek olan ekibe teslim edilecek olan bu sürücü şimdilik hiçbir suçu kabul etmiyor. Gelen ihbar üzerine böyle bir göz altı kararı alan emniyet ayrıca ihbarda 3 farklı kişinin daha olduğunu, bu üç ismin de sabah saatlerinde emniyet müdürlüğüne getirildiğini kaydetti.

CHP vekili Bülent Tezcan ise bunun rutin bir kontrol olduğunu, her gün bunun gibi onlarca ihbar aldıklarını ancak korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıklamaları arasında kaydetti. Yürüyüş şu anda Kocaeli yakınlarında ve 21. gününü tamamlamak üzere.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

beğeni satın al | istanbul escort