Kılıçdaroğlu’na Saldıran Teröristler SİHA’lar ile Vuruldu

Kılıçdaroğlu’na Saldıran Teröristler SİHA’lar ile Vuruldu

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Kars Kağızman’da etkisiz hale getirilmiş olan teröristlerin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin’deki konvoyuna saldırı yapan teröristler olduğunu ve daha önce İstanbul Milletvekili CHP’li Sezgin Tanrukulu’nun SİHA’lar üzerine yaptığı olumsuz yorumları hatırlatarak SİHA’lar sayesinde bu teröristlerin etkisiz hale getirilebildiğini belirtti.

Bir süredir siyaset dünyasında Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA) konusunda olumsuz yorumlar gelmekte. Son olarak CHP İstanbul Milletvekili olan Sezgin Tanrukulu bu SİHA’lar ile ilgili olumsuz yorumlarda bulunmuştu. Geçen günlerde Kılıçdarıoğlu’nun konvoyuna saldırı yapan hain teröristler SİHA’lar ile etkisiz hale getirildikten sonra konuşma yapan Abdulhamit Gül, Tanrukulu’ya seslenerek neden rahatsız olduğunu ve kimin milletvekili olduğunu öğrenmek istediğini söyledi.

Gaziantep Nurdağı ilçesinde yapılan Ak Parti ilçe kongresinde konuşma yapan Abdulhamit Gül öncelikle 15 yıl içerisinde Türkiye’nin 3 kat büyüdüğünü ve birtakım çevrelerin ülkemizin gelişme ve büyümesinden rahatsız duyduğu için sabote eylemlerinin arttığına vurgu yaptı.

Sadece ekonomik anlamda büyümeden değil aynı zamanda demokrasi ve insan hakları konusunda da büyüme gerçekleşen ülkemizde Türkiye’nin artık emir alan değil emir veren bir ülke konumuna yükseldiğini belirtti.

Dış çevrelerin bu büyüme ve gelişmeden rahatsız olduğunu ve bu yüzden tepkilerinin her geçen gün farklı bir şekilde büyüdüğünü hatırlatan Gül, ülkemizin çok daha gelişeceğini, vatandaşın aldığı paranın 100’se 300’lere kadar çıkacağını söyledi. Aynı zamanda sanayi alanında da gelişmeye devam eden ülkemizin önündeki hiçbir engelin duramayacağının da altını çizdi.

Ülkemizi bölmek isteyen veya eski günlerdeki gibi geriye düşürmek isteyenlerin karşısında 80 milyonun dimdik ayakta durduğunu ve bugünden sonrada duracağını hatırlatan Gül, SİHA hakkında daha önce olumsuz yorumlarda bulunan Tanrıkulu’nun da en güzel cevabı kendi başkanına saldırıda bulunan teröristlerin imhasında kullanılmasının ona en iyi cevap olduğunu düşündüğünü belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü