Sarsılmayacak Tek İsim Erdoğan!

Sarsılmayacak Tek İsim Erdoğan!

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti’nin kurucu üyeleri arasında. Yani en başından beri partinin çalışmalarına emek veren, daha iyi yerlere getiren, Cumhurbaşkanı olduğu zaman zarfında dahi parti için çabaladığı tüm Türkiye tarafından biliniyordu.

Cumhurbaşkanlığı yaptığı zaman aralığında Ak Parti’den uzak kalmak zorunda olan Erdoğan, Başkanlık sistemi referandumundan sonra gelen yasa ile partili başkan sürecini yasalar ile onaylattı. Durum böyle olunca tutkusu olan Ak Parti’ye geri dönen Cumhurbaşkanı yeniden partinin başına geçti. Bu durumla alakalı açıklama yapan başkan yardımcısı Mustafa Ataş, parti ile bütünleşen, değişmeyecek tek ismin Cumhurbaşkanının olduğunu, diğer tüm taşların yerinden oynayabileceğinin açıklamasını yaptı.

Mustafa Ataş şu anda Ak Parti’de genel başkan yardımcılığını üstlenmiş durumda ve yaptığı bu açıklama ile birçok vekilin talepler doğrultusunda gidebileceğini, bunun kararının üyeler tarafından verileceğini belirtti. Erdoğan’ın sarsılmaz bir taş oluşunu vurgulamasının sebebi ise kurucu üye olması, bu partinin adını duyurması ve iki tane cumhurbaşkanının bu partiden çıkmasına yardımcı olmasından kaynaklanıyor. Ak Parti çıkışlı kişiler ile Türkiye 15 senedir yönetiliyor, yapılan açıklama da bunun da altı çiziliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü