Adalet Yürüyüşüne Destek Geldi!

Adalet Yürüyüşüne Destek Geldi!

CHP Adalet Yürüyüşü sloganıyla yollara düşeli tam 19 gün oldu. Ankara’dan yola başlayan Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki bu ekip 19 gündür ara ara mola vererek yürüyor.

Bu yürüyüşe tepki veren vekiller de var, destek olan vekiller de. Durum böyle olunca bu yürüyüşün bir işe yaramayacağını, onun yerine vazife başında olup resmi olarak bir şeyler yapılacağını söyleyen kesim kadar yürüyüşün adalet arayan herkes için yapıldığını, katılamazsanız bile saygı duymanızı, destek olmanızı isteyenler de var.

Ülke bu konuda ikiye bölünmüş durumda ve yurt dışından da destek içeren mesajlar geliyor. Her mesajda daha çok güç bulan Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi bu yürüyüşü tamamlar tamamlamaz İstanbul’da büyük bir miting düzenleyeceğini söylemişti.

Bu mitinge HDP den destek geleceğini, kitleler ile orada olunacağının açıklaması gelmişti. Her şey bu kadar bölünmüş durumdayken CHP Bilecik ilçesinin örgüt takımından 120 kişilik bir ekip ilçe içinde yürüyüşe başladı, adalet yürüyüşüne destek verdiklerini, yürüyenlerin arkalarında olduklarını söyledi. Polis denetiminde yapılan bu yürüyüşte şu ana kadar 1 can kaybı oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü