Galatasaray’ın Yeni Transferi Konuştu!

Galatasaray’ın Yeni Transferi Konuştu!

Bu sene Galatasaray takımında forma giyinmeye başlayacak olan Younes Belhanda, şimdiden taraftarlar ile tanışmak, yakın olmak için girişimlerde bulunmaya başladı.

Twitter uygulaması üzerinden kendisine sorular soran taraftarlara içtenlikle cevap veren Younes Belhanda konuşma sırasında İstanbul’u çok sevdiğini, gelmek istediğini belirtti. Ayrıca transfer olduğu takım Galatasaray için de bu sene şampiyonluk adına elinden geleni yapacağına değindi. Oyuncuyu merak eden taraftarlar sohbetlere yanıt yazdığını görünce Galatasaray’ın yeni transferine hemen ardı arkası gelmeyen sorularını sormaya başladılar.

Transfer Olan İkinci İsim: Belhanda

Belhanda Galatasaray’ın transfer döneminde aldığı ikinci futbolcuydu, takımın transferlere devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Türkiye’ye gelmeden evvel taraftarların sorularına cevap vermek amacıyla Twitter’dan “AskBelhanda” etiketini başlattı, ve etikete toplam 2275 adet soru geldi. Soru soranlar arasında bol takipçili, resmi hesapların yanı sıra taraftar tabanından isimler de vardı.

Sorulara Verdiği Birkaç Cevap

Galatasaray’dan teklif aldığı zaman çok heyecanlandığını ve takımı Türkiye’nin en başarılı takımı olarak gördüğünü söyleyen Belhanda, aynı zamanda Galatasaray’ın Avrupa genelinde bilindiğini dile getirdi. İki senedir şampiyonluğun gelmediğini ancak kendisinin gelişiyle bu sene şampiyon olacaklarını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü