Messi Dünya Evine Girdi

Messi Dünya Evine Girdi

Dünyaca ünlü sol ayak oyuncusu Messi, evlenmeden çocuk sahibi olduğu Antonella Roccuzzo ile geçtiğimiz akşam hayatını birleştirdi. Barcelona takımında forma giyinen futbolcu Arjantin’de oldukça görkemli bir düğün ile iki çocuğunun annesi ile evlendi.

Evlenme teklifine çok büyük bir bütçe ayıran Messi, yılın düğününe imza attı diyebiliriz. Antonella ile çocukluk arkadaşı olan, küçüklükten beri ona olan bağlılıkla büyüyen Messi, evlenmeden evvel iki çocuk sahibi olmuştu. Sık sık ailesiyle kadrajlara takılan Messi hem çocuklarına hem de eşine olan düşkünlüğü ile biliniyordu. Kariyerindeki başarısı da bunların üzerine eklenince, Messi için ideal oyuncu demek yanlış olmuyordu.

Düğünde Şart Koşuldu

Düğün mekanına davet ettikleri kişilerin cep telefon kullanmamasını, hatta mümkünde getirmemesini rica eden Messi ve Antonella çifti, yılın düğününe imza attı, tüm dünyanın diline dolanan bir düğün organize etti.

Messi’nin düğününde 450 polis görev başındaydı ve eşine sürpriz yapmak isteyen yıldız oyuncu 260 özel jet kiralayıp sevdiklerini düğün yerine getirtti. Düğünde Eto varken Arda Turan’ın olmaması da dikkatlerden kaçmadı. Düğün fotoğraflarında 2 çocuğun olmaması düğüne katılmadıkları yönündeki ihtimalleri güçlendirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort