Hakan Balta Bursaspor’a mı Geliyor?

Hakan Balta Bursaspor’a mı Geliyor?

Transfer dönemini verimli bir şekilde geçirmek isteyen Bursaspor geçtiğimiz sezonda hiç de kötü bir sıralama yapmamıştı. Bu başarısını devam ettirmek isteyen takım yönetimi geçtiğimiz günlerde Titi ve Barış Yardımcı ile transfer görüşmelerine başlamıştı.

Bu görüşmelerden her iki oyuncu ile de olumlu bir şekilde ayrılan, imza atan takım yeni sezonda takımını değiştirmek amacıyla şimdi de Galatasaray oyuncusuna göz dikti. Ne dört büyükler kadar başarılı olan ne de yerel takımlar ile aynı kefeye konacak kadar zayıf olan Bursaspor bünyesinde dünyaca ünlü isimleri bulundurmak, bu isimler ile beraber başarı merdivenlerini çıkmak istiyor. Galatasaray da savunma kısmında forma giyinen Hakan Balta, Bursaspor’un yeni gözdesi!

“Çok yönlü oyuncu istiyorum” dedi

Bursa Spor teknik direktörü olan Le Guen bu sene takımında çok yönlü bir oyuncunun olmasını, yalnızca savunma, orta saha, sol ayak veya sağ ayakta başarıdan ziyade sahaya tümüyle hakim olacak birisini istediğini yaptığı basın açıklamasında dile getirdi. Bu bağlamda Galatasaray’ın oyuncusu olan Hakan Balta ile görüşmelere başladığını, yapılan ilk görüşmelerde her şeyin yolunda gittiğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü