Messi 4 Sene Daha Barcelona’da!

Messi 4 Sene Daha Barcelona’da!

Dünyaca ünlü futbolcu Messi, Ronaldo ile beraber sık sık kıyaslamalara maruz kalıyor. En iyisi kim bilinmez ancak en iyi aile babası şüphesiz Messi.

Geçtiğimiz günlerde iki çocuğunun annesiyle dünya evine giren Messi örnek futbolcular arasında sayılıyor, hem kariyeri hem de karakteri ile. Yıllık 30 milyon Euro karşılığında 4 sene daha Barcelona’da forma giyinecek olan Messi, resmi olarak imzaların atıldığını duyurdu.

Arjantinli sol ayak oyuncusunun serbest kalma fiyatı ise görülmemiş bir rakam olarak kayıtlara geçiyor: Tam 300 milyon Euro. Bu fiyatı ödeyip de Messi’yi almak isteyecek herhangi bir takımın olmadığını var sayarsak 3+1 senelik imzaların atılmasıyla beraber Messi düzenini İspanya’da devam ettirecek.

Örnek Bir Futbolcu

Geçtiğimiz günlerde yine İspanya da dünya evine giren Messi, düğününe katılacak davetlileri dünyanın dört bir yanından aldırmıştı, bunun için de tam olarak 206 jet kiralamıştı. Bu jesti evleneceği kadın için yaptığını, istediği herkesin gelmesini sağladığını belirtmişti. Çocukluk aşkıyla senelerdir birlikte olan Messi‘nin bu kadından 2 tane çocuğu olmuştu. Günün birinde evlenecekleri sözünü veren Messi, yılın düğünü ile dünya evine girdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü
Mobil Sürüme Geç