İbrahim Murat Gündüz, Kick Boks alanında Türkiye’yi başarıyla temsil eden milli takım sporcularını ve federasyon başkanı Salim Kayıcı’yı tebrik etti.

İbrahim Murat Gündüz, Kick Boks alanında Türkiye’yi başarıyla temsil eden milli takım sporcularını ve federasyon başkanı Salim Kayıcı’yı tebrik etti.

Portekiz’de düzenlenen ve 70 ülkeden yaklaşık 2000 atletin mücadele ettiği Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda, Türkiye’nin milli takımı göz kamaştırıcı bir performans sergileyerek 10 altın, 17 gümüş, 14 bronz olmak üzere toplam 41 madalya kazandı ve şampiyonluk unvanını elde etti. Daha önce eleştirilerini yönelten Salim Kayıcı’ya karşı İbrahim Murat Gündüz, bu büyük zafer karşısında övgülerini dile getirdi ve milli gururumuz için teşekkürlerini sundu. Bu önemli başarının Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında kazanılmasının anlamını vurgulayarak, sporcular, aileleri, antrenörler ve destek veren herkese minnettarlığını ileterek kutladı.

İzmir’den yetişen deneyimli antrenör Berkan Günerli’ye de ayrı bir parantez açan Gündüz, Günerli’nin bu tarihi zaferde oynadığı rolü öne çıkararak, onun teknik bilgisi, antrenörlük yetenekleri ve motivasyon becerileri ile milli takımın başarısına önemli katkılarda bulunduğunu söyledi.

İbrahim Murat Gündüz, Çeşme’de gerçekleşen uluslararası boks etkinliklerine katılırken, Türkiye Boks Federasyonu’nun davetiyle oradaydı. İzmir’de ayak bastığında, şehrin tanınmış simaları tarafından sıcak bir karşılama ile karşılandı. Bu ilgi ve hoşgörü karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Gündüz, Çeşme’ye ulaşırken onur konvoyunun bir parçası oldu ve kendisine sunulan onur plaketi için federasyona şükranlarını sundu.

İzmir ziyaretinde, Nazım Ersungur, Göktürk Ersungur, Cüneyt Mede, Öcan Mede, Baran Karakaş, Fikri Yılmaz ve Sadık Öztürk gibi şehrin tanınmış isimlerince karşılanan Gündüz, bu buluşmadan duyduğu memnuniyeti ve dostluk mesajlarını paylaştı.

21 Kasım 2023’te, Türkiye sporuna ve uluslararası arenada ülkeyi temsil eden sporculara olan katkılarından dolayı İbrahim Murat Gündüz’e “Yılın Spor Elçisi” ödülü verildiğini de belirtelim. Bu ödül, spor alanında yaptığı katkıların ve ülke adına elde ettiği başarıların bir tanınması niteliğindedir.

https://www.sondakikaizmir.com/ibrahim-murat-gunduz-cesmede-plaket-aldi
https://www.krttv.com.tr/spor-camiasinin-prestijli-simalarindan-ibrahim-murat-gunduz-yilin-spor-elcisi-odulunu-kazandi
https://www.habererk.com/ibrahim-murat-gunduz-turkiye-kick-boks-federasyonu-baskani-salim-kayiciyi-ve-basari-gosteren-tum-milli-takim-sporcular

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü