Efsane Geri Dönüyor

Efsane Geri Dönüyor

Rockstar Games’in piyasaya sunmuş olduğu L.A. Noire efsanesi yeni nesil konsollar için de geliyor.

Take-Two Interactive bünyesine bağlı olan Rockstar Games’in 2011 yılında Microsoft Xbox 360 ve Sony Playstation için ardından da Pc’ler için çıkarmış olduğu L.A.Noire oyunu artık çok daha ileri görüntü kalitesine sahip konsollarda da oynanabilecek olması oyun severleri heyecanlandırdı.

14 Kasım 2017 de yeni olan konsollara yani Sony Playstation 4, HTC Vive, Nintendo Switch ve Microsoft Xbox One dan da oynayabileceğiniz bu oyun merakla bekleniyor.

Yenilenmiş olan efsanevi oyun L.A.Noire Sony Playstation 4 ve Microsoft Xbox One üzerinden 1080p çözünürlükte yani bir diğer deyişle Full Hd olarak oynanabilecek. Aynı zamanda Microsoft Xbox One ve Sony Playstation 4 pro’da ise  4K desteği  sağlanacak. Bunların yanında aynı zamanda tüm yeni çıkmış olan oyun konsollarında yeni sistematik kamera açıları, ışıklandırma, su bulutları, Full HD düzeyinde yapılmış olan dokular gibi birçok düzenlemelere de sahip olacak.

VR için adete baştan yaratılmış olan L.A.Noire oyunu Nintendo Switch de ise omuz hizası kamera açısına, Joy- Con moduna, HD rumble ve jest tabanlı kontrollere sahip olacağı açıklandı.

HTC Vive oyun konsolunda ise yeni isim olarak L.A.Noire: The VR Case Files modunda orjinal oyunda bulunan 7 farklı davada yer alacak.

Team Bondi tarafından geliştirilmiş olan efsanevi oyun şuan için hali hazırda bulunan eski konsollar için zaten oynanıyor ve hala satışı mevcut. Bu efsanevi oyunu daha farklı bir deneyimle oynamak isteyen kullanıcılar ise 14 Kasım’ı beklemek zorunda.

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte artık severek oynadığımız oyunları ilerledikçe sanal gerçeklik boyutlarında oyun tabiriyle level kazandıkça daha da büyüleyici bir hale getiriyor ve oyuncuları kendisine bağlayarak gün geçtikçe vazgeçilmez bir hal almaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü