Galaxy Note 8’in Dayanıklılık Sınavı

Galaxy Note 8’in Dayanıklılık Sınavı

Apple’ın en büyük rakiplerinden biri olan, teknoloji devlerinden Samsung’un yeni cihazı test edildi. 

Yeni çıkan cihaz ve teknolojik bir çok aletin dayanıklılık testini yapıp bunu yayınlayan ünlü Youtube kanalı JerryRigEverthing kısa bir süre önce tanıtılmış olan Samsun Galaxy Note 8 i dayanıklılık sınavına tabi tuttu. Bütün videoları yayınlanmış olan testin yanma, düşme, bükülme, çizilme ve bir çok dayanıklılık testine maruz bıraktığı Galaxy Note 8 tüm bu aşamalardan alnının akı ile çıktı.

Diğer cihazlara karşı çizilme ihtimali karşısında bile sorunsuz bir şekilde çalışan cihaz diğerlerine şimdiden diğerlerine fark atmış durumda.

Tabi ki de hiç bir şey olmuyor zaten deyip bu konuda şansınızı zorlarsanız çok daha büyük ve kalıcı hasarlara yol açabilirsiniz. Cihazın arka kısmında bulunan ve çizilme ihtimalinin çok yüksek olduğu parmak izi okuyucusunun da çizilme halinde hala düzgün bir şekilde çalıştığı da videoların içinde mevcut.

Cihazın yanma durumunda ise yaklaşık 10 saniyeye kadar dayanma özelliği var. Daha fazla süre içinde cihazda kalıcı hasarlar oluşacaktır.

Amoled ekrana sahip olan Galaxy Note 8 Led ekranın aksine tamir edilme özelliği olmayan ekran tipi olduğundan dolayı video da yaşanmış olan bir durum yaşarsa ekranı değiştirmekten başka çareniz kalmayabilir.

iphone modellerinin bir kaçında telefonu cebinize koyduğunuz zamanda  bir bükülme olduğunu görmüştük. Galaxy Note 8 ise bu konuda tam puan aldı. Bükülme testinden de başarı ile geçmiş olan cihazın bükülmesi oldukça zor hatta imkansız gibi gözüküyor. Bu yayınlanmış olan videoda da göreceğiniz gibi oldukça başarılı bir cihazın piyasaya sürüldüğünü görmüş olsak da bu konuda nede olsa bir şey olmuyor deyip dikkat davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız iyi olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü