Huawei Mate 10’un Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 10’un Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Çini üreticilerin Mobil Dünya Kongresinde satışa sunmuş oldukları P10 adlı modelinin geri kalmış tasarım çizgisinden dolayı oldukça tepki almasından sonra Çinli teknoloji devi Huawei şuan için yeni amiral gemisi modeli olan Huawei Mate 10 tasarımına yoğunlaştı.

16 Ekim’de tanıtılması planlanan yeni model için modern bir tasarım çizgisi yapıldığı söyleniyor. Uçtan uca ekrana sahip teknolojisi ile yapılmış olduğu söylenen Huawei Mate 10’un canlı görüntüleri basına verildi. Kalın ekran çerçevelerinden de kurtulup ince bir ekran tasarımına sahip olacak Huawei Mate 10 sızdırılan bu görüntüler ile bu durumu kanıtlamış oldu. Görsel bir kaç resimden oluşan sızdırılmış görüntülerden yola çıkarak bir çok kullanıcı bu görsel üzerinden bir çok farklı yorum yapmaya başladı bile.

Ekran görüntülerini inceleyen çoğu kullanıcının yapmış olduğu yorumlara bakılırsa Huawei Mate 10’un tasarım çizgisinin, LG’nin uygulamış olduğu Full Vision adlı teknolojiden esinlendiği söylüyor.

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin çıkardığı Full Vision teknolojisindeki gibi alt ve üst tarafta olan ince çerçevelere sahip olduğu gözüküyor. Bu iddia için henüz bir açıklama yapmayan teknoloji devi şuan için resmi tanıtım gününü bekliyor.

Resmi olarak 16 Ekim’de Münih’te tanıtılacak olan Huawei Mate 10 akıllı telefonun aynı zamanda Çinli üreticinin çatı segmentini oluşturduğu Kirin 970 yonga seti ile birlikte sunulacağı söyleniyor.

Kendi üretimleri olan Kirin 970 yonga setinin Huawei Mate 10’a nasıl bir cezbedicilik katacağı ise 16 Ekim’de ki tanıtımla ortaya çıkacak. Şimdiden bir çok kullanıcının ilgisini çekmiş olan cihazın piyasa fiyatı ne kadar olacağı ise tahmin edilemiyor. Şuan için sızdırılan görüntüler ve bir kaç bilgi ışığında piyasaya güzel bir giriş yapacak gözüken Huawei Mate 10 beklenildiği ilgiyi şuan için görmüşse de kullanıcıların tercih edip kullanabilecekleri bir telefon olma özelliğine sahip olup olmayacağı da merak konusu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü