Instagram’da Büyük Güncelleme

Instagram’da Büyük Güncelleme

Instagram’da Büyük Güncelleme yaptı ve en farklı güncellemeyi getirdi. Artık Instagram’da yayınlanan anlık paylaşım görüntülerini kopyalamaya çalışanlar habersiz yapamayacak en iyi güncellemesi olarak görünen bu yenilik kullanıcılarında yüzünü güldürdüğü Dev Sosyal medya platformu olarak görünen Instagram bu sayede kimse kimsenin resmini habersiz alamayacak.

Ekran görüntüsü almaya çalışanların Instagram’da artık habersiz işler yapılamayacağını resmen kullanıcılarını sundu.

Yeni gelen Instagram’daki bu özelliği kullanıcılar çok sevdiği sosyal paylaşım sitelerinde trend olarak gözlemleniyor. Aynı özelliği Facebook yada Whatsapp getirip getirmeyeceğini merakla beklemekteyiz. Instagram durmadan yeni özellikler çıkarması kullanıcıları hem mutlu ediyor hemde şaşırtıyor. Daha önce hiç görmediğimiz bir özelliklerle karşı karşıya bırakan Instagram en güzel güncellemelerini bugün sundu.

Instagram’a Bu yeni gelen özellik nasıl çalıyor!

Anlık  Instagram’da paylaşımlarda hikaye  bölümünden ekran görüntüsü alınmasının ardından direk size şu kullanıcı tarafından ekran görüntünüz alındı diye bildirim geliyor sizde fotoğraflarınızı kimler tarafından alındığını göre biliyorsunuz.

İOS ve Andrıid için yapılan Instagram güncellemesi tüm kullanıcılarına bugün sunuldu. Daha fazla güncellemelerin geleceği güzel bir yaz sezonu sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü