Shadow of Mordor oyunu ücretsiz oluyor

Shadow of Mordor oyunu ücretsiz oluyor

Shadow of Mordor oyunu ücretsiz oluyor Steam ve Xbox One platform oyunu olarak en çok oynan oyunlar arasında yerini alan Shadow of Mordor artık ücretsiz versiyonuyla steam de yerini alıcak. Yüzüklerin Efendisi ve orta çağ dünyasını ayağınıza getiren oyun çok kapsamlı ve geniş.

Shadow of Mordor macera ağırlık ve aksiyon dolu görselleriyle oyuncuları büyülemesi steam de ücretsiz olması bekleniyor. Shadow of Mordor artık ücretsiz steam de yerini alıcak.

En kapmsamlı oyunları barındıran steam her yıl olduğu gibi bu yazda bambaşka kampanyalarıyla kullanıcılarının yüzünü güldürmesi ve de oyun alışverişinde oldukça başarılı olduğunu biliyoruz. Daha önce bir çok oyunu ücretsiz ve demo olarak kullanıcılarına sunan steam bir yenisini daha ekliyor listesine.

Sizde bu oyuna sahip olmak istiyorsanız ücretsiz steam hesabınızı oluşturup steam ekranında oyuna erişim sağlaya bilirsiniz. Daha detaylı inceleme icin steam kendi web sitesinden ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz. Shadow of Mordor oyunu bu sayede kullanıcı kitlesini milyonlara çıkarması bekleniyor. Daha fazla oyunun bu tarz ücretsiz yayınlaması oyuncuların yüzünü güldüreceği belli.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü