S8 Mini Piyasaya Çıkacak!

S8 Mini Piyasaya Çıkacak!

Samsung Galaxy serisinde birçok modelin minimalize edilmiş halinin piyasaya çıktığı bir çoğumuz biliyoruz. Örneğin Galaxy S4 çıktığı zamanlarda herkes akın akın telefonu almaya başlayınca, hem boyut olarak hem de bütçe olarak herkese hitap etsin diye şirket telefonun minisini de çıkarmıştı.

Böylece satış rekorları kırmıştı, tüm zamanların en çok satılanlar listesine S3’ün ardından S’4 ile de girmeyi başarmıştı. Şimdiki Galaxy S8 modelinin de havada gittiğini gören şirket fiyatını daha ucuza getirmek ve herkesin satın almasını sağlamak amacıyla minisini çıkarmaya hazırlanıyor.

Bu haber birebir şirket tarafından verilmese de sızdırıldığı kaynaklar oldukça güvenilir. Büyük bir beğeni toplayan ve Apple iPhone 7‘yi sollayan S8 modeli şirketin uzun bir süre yeniden zirveye oturmasını sağlamıştı. Samsung geçtiğimiz senelerde çıkardığı  mini modellerde genel olarak daha düşük bir donanımı benimsemişti, cihazlara bunu uygulamıştı ancak S8’e olan rağbetin hayal kırıklığına dönüşmemesi adına donanımı minimal hale getirirken kaliteden ödün vermemeye çalışacak.

Sızıntılara göre yeni mini versiyon 5.3’lük inç’e sahip olarak piyasaya çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü