Whatsapp’ın Gece Modunun Detayları Geldi

Whatsapp’ın Gece Modunun Detayları Geldi

Geçtiğimiz günlerce Whatsapp’ın daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla kullanıcılarına gece modu özelliğini getireceğini, mesaj kısımlarının siyah, arka planın beyaz şeklinde olacağını söylemiştik.

Arka plan isteğe göre değiştirile bilse dahi mesaj kısmındaki siyah balonların rengi göz yormaması adına değiştirilmeyecek. Uygulama birçok gece modundan farklı olarak daha çeşitli özellikleri saat 20.00’dan sonra kullanıma başlayan üyelerine sunacak.

Fotoğraflar: Whatsapp gece modunda fotoğraf çektirmek için uygulamanın kamerasını kullananlar için daha net ve kaliteli bir deneyim sunacak, gece modunun her anlamda hakkını verecek. Gece çektiğimiz fotoğraflarda net olmadığından yakındığımız için bu konuya el atan Whatsapp ayrıca gece yapılan görüntülü konuşmalarda da aynı kaliteyi sunacak, daha net çıkmamızı sağlayacak.

Bu mod öncelikle IOS kullanıcılarına gelecek, tepkiler ölçülecek, şayet olumlu geri dönüşler alınırsa ve hatalı yerlerde düzeltmelerin yapılmasının ardından güncelleme paketi olarak Android kullanıcıları da Google Market’ten güncelleyip/ İndirip kullanabilecek.

Bu yeni güncellemeyle beraber emojileri tek tek aramanıza gerek kalmayacak, direk olarak arama butonuna yazdığınız kelimenin karşılığı olan emojiler ekrana gelecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü