Erdoğan İle Aydın Doğanın Arası Gayet İyi!

Erdoğan İle Aydın Doğanın Arası Gayet İyi!

Darbe gecesi CNN ekranlarından canlı yayında iPhone üzerinden FaceTime programı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme yapan Hande Fırat halkın sokaklara inmesini, ülkeyi korumasını ve teslim etmemesini sağlayan önemli isimlerden bir tanesiydi.

O gece TRT binası askerler tarafından basılmıştı, bu baskında spikere silah zoruyla bir metin okutulmuştu. Metin 1982 zamanında olan darbede radyodan okutulan metnin aynısıydı. Yalnızca metinde adı geçenlerin yerleri değiştirilmişti. Hande Fırat bu yayını yaptıktan sonra birçok gazete ve medya ödülünün sahibi, en iyi programcı seçildi.

Hande Fırat 15 Temmuz akşamı yine CNN ekranlarında yayın yapacağını, o geceyi en ince ayrıntısına kadar anlatacağını dile getirdi. Bir başka kanaldan transfer teklifi gelse dahi hiçbir şekilde bir program değişimine hazır olmadığını, gelen teklifleri de reddettiğini dile getirdi.

Son zamanlarda oldukça dile gelen Erdoğan ve kanal sahibi Aydın Doğan tartışmalarına da son noktayı koyan gazeteci, ikilinin arasının gayet iyi olduğunu, çıkan haberlerin yalandan öteye gitmediğini dile getirdi. Böylelikle hemen her gün çıkan asparagas haberler de doğru ağızdan yalanlanmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü