Talisca’dan Büyük Açıklamalar!

Talisca’dan Büyük Açıklamalar!

Beşiktaş’ın yıldızlarından Anderson Talisca çok özel bir röportaj’a imza attı ve hedefleri ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Brezilyalı ünlü futbolcu BeIN Sports’a verdiği röportaj da takımların transferleri üzerine de yorumlarda bulundu.

Son zamanlarda Türkiye’de yapılan transferler içinde en beğendiği oyuncuların Maicon, Mariano, Fernando ve Giuliano olduğunu belirterek, Beşiktaş takımı olarak hedeflerinin sezondaki tüm maçları eksiksiz olarak kazanmak olduğunu söyledi. Futbolun en büyük acı gerçeğinin kaybetmek de olduğunu vurgularken şuana kadar hiç kaybetmediklerini ve bununda oyuncular arasında çok pozitif bir ortam yarattığını söyledi. İyi bir başlangıç yaptıklarını ve bunu bozmamak adına çok çalıştıklarını da sözlerine ekledi. Takım içinde anlaştığı en iyi oyuncuların dil açısından olduğunu söyleyerek Pepe, Q7 ve Andiano ile daha sıkı olduğunu ancak tüm oyuncuları sevdiğini belirtti.

Şampiyonlar ligi kurası konusunda da çok dengeli bir gruba çıktıklarını ve tüm takımların çok güçlü olduğunu bildiğini ancak kendi gruplarının biraz daha farklı olduğunu söyleyerek tüm takımların gruptan çıkma ihtimalinin olduğunu hatırlattı.

Porto konusunda da kendilerini çok iyi tanıdığını ancak karşılarında en az onlar kadar iyi ve tecrübeli bir takım geleceğini belirtti.

Şenol Güneşi kendisine bir baba olarak gördüğünü ve ona çok güvendiğini karşılığında da hocanın kendisine çok güvendiğini söyledi. Tüm takım içinde karşılıklı bir güven duygusunun bu başarılarının ardından yattığını söyleyerek Şenol Güneş hocanın kendisi Benfica’da oynarken kaybettiği güven duygusunu tekrar kendine verdiğini ve bunun için takım içinde yer edinebildiğini ve burasını evi olarak gördüğünü sözlerine ekledi.

En çok hangi futbolcu ile aynı takımda oynamak istiyorsun sorusuna ise Cristiano Ronaldo cevabını veren futbolcu Türkiye’yi çok sevdiğini ve çocuklarının burada büyümesinden de memnun olduğunu kaydetti.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü