Ümit Özat’tan Şok Sözler!

Ümit Özat’tan Şok Sözler!

Gençlerbirliği eski teknik direktörü olan Ümit Özat Radyospor’a ayrılışı ile ilgili çok açıklamalar yaptı. Teknik adam Mesut Bakkal’a ayrılışı konusunda ateş püsküren Ümit Özat birçok farklı konularda da gerçekten şok edici sözler sarf etti.

Öncelikler Gençlerbirliği’ni çok sevdiğini söyleyen Özat, yönetim ile ilgili şuana kadar hiçbir sorun yaşamadıklarını ve tam tersine çok büyük bir uyum içerisinde yaşayıp çalıştıklarını belirtti. Sayın Başkan Murat Cavcav ile de gene hiçbir tartışma veya polemiğe girmediklerini ekleyerek istediği tüm transferlerin sorgusuz sualsiz olarak yapıldığını ve en ufak bir zorluk çıkarmadıklarını belirtti.

Takımdan ayrılışı ile ilgili konuya gelince de üzüntü duyduğunu birkaç şey olduğunun altını çizdi.

Öncelikle çok güvenildiğini ancak daha 3. haftada iken sürenin kısıtlanmasına gerçekten çok üzüldüğünü, yeni bir takımın sürecinin de yeni başladığı için zorlu bir aşamadan geçmelerinin doğal olduğunu ve istenilen uyumun minimum 3-4 hafta gibi bir süre alacağını ve bu konunun da herkes tarafından bilinip kabul edildiğini söyledi.

Konu Mesut Bakkal’a gelindiğinde ise ateş püskürmeye başladı. Kesinlikle bu şahsın muhatabı olmadığını ve olamayacağını vurgulayarak kendisinin işi ile ilgilenmediğini söyledi.

Sivasspor’da yaşadığı olayların herkes tarafından bilindiğini ve soyunma odasında tüm futbolculara büyük küfürler sarf eden ardından kovulan bir insan ile benim zaten işim olamaz dedi. Kendisinin asıl işinin kıraathane olduğunu söyleyerek kendisi polemiğe girilecek bir insan değil ayrıca rahmetli yüzünden susuyorum ifadesini verdi. Kendisinin onun çapında bir insan olmadığını ve olamayacağını söyleyerek onun tarafından yapılan açıklamaların doğru olmadığı tam tersine bu açıklamaları yapabilecek bir insan da olmadığını söyleyerek son 10 yılın en iyi derecesini kendisinin yapmış olduğunu belirtti. Son olarak sözlerini çalışmalarım ile ilgili plan yaparım ancak geleceğim ile ilgili plan yapmam diyerek noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. İşe tarafsız açıdan bakarsak adam haklı aslında. Sözleri şok etmiş etmesine ama şöyle bir baktığın zaman hatalı bir kısım göremiyorsun 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü