Cenk Gönen Transferi açıklandı

Cenk Gönen Transferi açıklandı

Cenk Gönen Transferi açıklandı Galatasaray’da forma giyen ve istediği şansı yakalayamayan futbolcu Cenk Gönen Malagaya transferi kamu oyunu duyuruldu. Cenk Gönen 29 yaşında olması ve performans konusunda oldukça iyi olan futbolcu Galatasaray kalesinde pek şans bulamamasından yakındı ve transferini istedi.

Cenk Gönen yeni yuvası La Liga transferi olması bekleniyor. Malaga da forma giyecek olan futbolcu tecrübeli bir kaleci olması Malaga‘nın transfer listesindeydi. NTV de yayınlanan transfer konusu imza aşamasında olduğunu belirtiyor. Muslera gibi tecrübeli bir kalecinin yedeği olan Cenk Gönen fazla forma şansı bulamaması kendisini oldukça üzgünü ve yeni takımına daha çok forma giyme şansını elde edeceği gözlemleniyor.

Galatasaray Cenk Gönen transferine olumlu bakmasa da tecrübeli kaleci Cenk Gönen Galatasaray daha fazla kalmasının kendi performansını etkileyebileceğinden daha fazla forma şansı bulmak için transfer istediğini kabul edeceğini belirtiyor. Diğer ünlü bir kaleci kameni’nin yerine forma giyecek Cenk Gönen Malaga ile anlaşması sağlandı. Carlos Kameni transferi Fenerbahçe ile anlaşmasından sonra Malaga yeni transfer arayışında olduğunu ve Galatasarayın kalecisi Cenk Gönen ile anlaşmaya vardıklarını belirti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü