Trabzonspor’dan Son Dakika Bombaları

Trabzonspor’dan Son Dakika Bombaları

Trabzonspor Başkanı Usta yeni transferler ile birlikte çok iyi ve çok farklı bir Trabzon görüleceğini ve başarılı bir şekilde zirveye çıkma niyetinin en üst seviyede olduğunu söyledi.

Karadeniz ekibi uzun süredir camiası tarafından büyük bir takviye bekliyor ancak tam olarak istenenler karşılanamıyordu. Transferin son gününde ise beklentiler büyük ölçüde karşılanmış oldu. Öncelikle eski Trabzonsporlu Volkan Şen evine geri döndü ve tam 2 yıllık anlaşma imzalandı. Milan’dan Jose Sosa ile Marsilya’dan TomasHubocan’da satın alma opsiyonu ile birlikte Trabzonspor’a kiralanmış oldu.

Trabzonspor Başkanı Mustafa Usta çok zor süreçlerden geçtiklerini ve bugünlere ulaşabilmek için çok çaba sar ettiklerini söyledi. 2017 – 2018 yılı sezonunda herkesin çok farklı bir Trabzonspor izleyeceğini ve tüm camianın beklediği transferlerin gerçekleştiğini sözlerine ekleyen Usta, tüm yeni transferlere hoş geldiniz dedi.

Göreve geleli henüz 2 sene olmuşken kadrosunu 25 kişiye çıkarabilen Trabzonspor, daha önce bu rakamlara ulaşıldığında en az 15 kişinin sadece dışarıda durduğunu ve hiçbir katkı sağlayamadıklarını aynı zamanda kadro maliyetinin şuan ki transferlerin tam 2 katına kadar da çıktığını söyledi. Oynamayan ve gereksiz olarak nitelendirilen ağır yükten kurtulmak için büyük bir çaba harcadıklarını ve bunun uzun yıllardır ilk kez gerçekleştirebildiklerinin de altını çizdi. Sadece bu sezon değil bundan sonraki yıllar içinde çok daha iyi bir plan oluşturduklarını ve bir daha eskisi bir durum yaşanmayacağını söyledi.

TomasHubocan, Türkiye’deki en önemli kulüplerden birine geldiğini ve herkese çok teşekkür ettiğini söyledi. Trabzon’a gelir gelmez takımın ve kulübün ne kadar büyük olduğunu anladığını belirtti.

Volkan Şen, hem başkanımıza hem de tüm camia’ya teşekkür borçlu olduğunu ve buraya geri dönmenin mükemmel bir duygu olduğunu iletti.

Jose Sosa, biran önce çalışmalara başlayarak takıma katkı sağlamak için sabırsızlandığını ve tadını çıkararak takımı zirveye taşımak istediğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort