Su Bazlı Elastik Beyaz

Su Bazlı Elastik Beyaz

Boyalar hayatın içinde önemli yer tutar. Çünkü yaşama kolaylık katan ürünlerin renklendirilmesinde önemli rol oynarlar. Boyalar olmadan günlük yaşamda önemli yer tutan tekstil ürünlerine istenen renk kazandırılamaz. Bu bakımdan çok önemli bir yerlerinin varlığı söz konusudur. Tekstil ürünlerinin boyanması işlemi için su bazlı elastik beyaz oldukça önemlidir. Kumaşa beyaz renginin verilmesinde bu ürün kullanılmaktadır.

 Kumaş boyama işi yapan işletmeler için önemli ürünlerin başında gelmektedir. su bazlı elastik beyaz, yıkama haslıkları ve elastikliği oldukça kuvvetli olan bir üründür. Yeterli fikse koşullarının sağlanması durumunda çatlama sorunları oluşmamaktadır. Ürün, kullanıldığı baskı yüzeyinde oldukça yumuşak bir etki ortaya koymaktadır. Bu bakımdan kullanımı, işletmeye son derece önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

 Kullanılan ürünler sayesinde işletmeler, beklentileri doğrultusunda ürün ortaya koyma imkânı elde ederler. Bu bakımdan kumaş boyama işlemi gerçekleştiren işletmeler için su bazlı elastik beyaz, önemli bir seçenektir. Kullanıcısına beklediği sonucu sağlayan üründür.

 Boyama esnasında kullanılan ürünün sağladığı verimlilik sayesinde, ortaya çok daha kaliteli ürün konulur.

 Su Bazlı Elastik Beyaz Boyanın Öne Çıkan Teknik Özellikleri

 Tekstil ürünlerinin boyama işlemini gerçekleştiren işletmeler için su bazlı elastik beyaz önemli bir üründür. Bu ürünün de kendi çapında barındırdığı bazı belli başlı teknik özellikler mevcuttur. Barındırdığı en temel özelliklerin başında ise uygulama alanı gelmektedir.

 Su bazlı elastik beyaz, pamuklu olan ya da pamuk polyester karışımı ihtiva eden kumaşlara uygulanabilir. Ürünün sahip olduğu pH değeri ise 8,5- 9’dur. Su bazlı elastik beyaz fikse koşulu ise 175 °C ‘de 1,5 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Su bazlı elastik beyaz boya ürününün ambalaj seçenekleri ise 20 kg – 40 kg olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Tekstil ürünleri, insan yaşamında önemli bir yer tutmaktadır. Bu bakımdan renklendirilmelerinde kullanılan ürünlerin kalitesi büyük önem taşımaktadır. Ancak kumaşın boyama işleminin gerçekleştiren işletmeler için, önemli bir başka özellik ise verimlilik ortaya koymasıdır. Su bazlı elastik beyaz fikse koşulu sayesinde çatlama sorunun önlenmesi mümkün olmaktadır. Böylelikle kumaş boyamada arzu edilen sonucun sağlanması çok daha kolay olarak gerçekleşebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü