Karısına Bebek Dışkısı Yediren Adam Tutuklandı

Karısına Bebek Dışkısı Yediren Adam Tutuklandı

Ağrı‘da geçtiğimiz gün korkunç bir olay yaşandı, içeriğinde yine kadına şiddet vardı! Andaçlı köyünde Mehmet Şakir isimli koca, eşi C.Ş’ye zorla bebek bezindeki insan dışkısını yedirmeye çalışmıştı. Önce döven sonra bu iğrenç eziyeti yapan koca o anları kameraya çekip, yayınlamıştı.

Durumdan haberdar olan Cumhuriyet Başsavcılığı hemen Mehmet Şakir isimli vatandaşın tutuklanması için kolları sıvadı. Patnos Savcılığında mahkemeye çıkarılan eş, kadına şiddet, insanlara eziyet suçları ile tutuklu yargılandı. Mehmet Şakir isimli vatandaşa böyle bir şeyi neden yaptığı sorulunca kaynanası ve kayın babasının kendisini hiçbir zaman istemediğini, görücü usulü ile evlendiğini dile getirdi. Eşinin, amcasının oğlu ile ilişkisi olduğunu söyleyen, defalarca onları telefonda konuşurken yakaladığını söyleyen Mehmet Şakir, bu ilişkinin eşinin amcasının oğlunun kardeşi tarafından da onaylandığını mahkemeye belirtti.

Gelin de İfade Verdi

Cansu Ş. ilk dayağını gerdek gecesinde gördüğünü, eşi tarafından devamlı olarak eziyete maruz kaldığını, bebek dışkısı yedirdiği olayın da kaynanasından ötürü yaşandığını ifade etti. Dışkıyı yedikten sonra kusan, kustuğu için sopayla dayan yiyen Cansu Ş. şu anda ailesinin yanında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü